Велика синя книга АА
Опис книги "Анонімні Алкоголіки"
Книгу «Анонімні Алкоголіки» називають ще «Великою книгою» і цю назву вона повністю виправдовує. Важко переоцінити її важливість для людей залежних від алкоголю, які прагнуть одужати у товаристві АА. У ній розглядається сама природа виникнення алкоголізму лише як смертельного симптому чи скоріше наслідків цілого комплексу моральних вад залежного. Та вихід є! У книзі, на прикладі досвіду багатьох одужуючих, пропонується за допомогою Програми Дванадцять кроків виправити ці недоліки та почати повноцінне тверезе життя, засноване на духовних принципах та на допомозі іншим.
Жити тверезо
Опис книги "Жити тверезо"
«Жити тверезо» – це путівник у нове, тверезе життя! У книзі зібрані поради та рекомендації, продиктовані досвідом одужуючих, які допоможуть людям з алкогольними проблемами зробити перші тверді кроки у тверезому житті. Розповідається як і чому потрібно змінити своє алкогольне мислення, засноване на критиці, роздратуванні та незадоволенні усім на нове життєрадісне, спокійне та позитивне. Вказується на важливість позбавитися від старих алкогольних звичок та попереджається про небезпечні ситуації, які можуть очікувати алкозалежних на їхньому шляху до тверезого життя.
12 кроків і 12 традицій
Опис книги "12 кроків і 12 традицій"
Зміст закладений у програмі Дванадцять кроків та Дванадцять традицій настільки глибокий та об’ємний, що для того щоб донести його до членів спільноти, довелося створювати окрему книгу. У ній розтлумачується суть проходження кроків – як єдиного відомого Анонімним Алкоголікам способу для здобуття тверезого і щасливого життя, яке засноване на духовних принципах. Важливість дотримання традицій розглядається як необхідна умова для безпечного існування співдружності АА.

Що в наших силах?

АА не обіцяє вирішити Ваші життєві проблеми. Але ми можемо показати Вам, як ми вчимося жити без випивки – «тільки сьогодні». Ми тримаємося подалі від першої чарки. Якщо немає першої чарки, не буде і десятої. І коли ми позбулися алкоголю, то побачили, що наше життя стало набагато більш керованим.

Контакти групи АА "ВСЕ ПРОСТО"

Контакти: +380637381093

E-mail: alkko2574@gmail.com