2 червня

"ЩОДЕННІ РОЗДУМИ"

 

 

Дорога наверх

 

 

Ось які кроки ми зробили...

 

«Анонімні Алкоголіки» (стор. 59)

 

 

Ці слова - введення в Програму Дванадцяти Кроків. У своїй прямій простоті вони відкидають в сторону всі психологічні і філософські міркування про правоту Кроків. Вони описують те, що зробив і я: зробив Кроки і знайшов тверезість. Ці слова аж ніяк не передбачають, що я повинен йти дорогою, протореною тими, хто пройшов по ній до мене. Швидше, це означає, що для мене є шлях стати тверезим і що шлях цей я повинен буду знайти. Це - нова дорога, котра веде до безмежного світу на вершині гори. Кроки підказують мені, де надійні точки опори, а де небезпечні ущелини. Вони забезпечують мене інструментами, котрі потрібні мені під час усамітненої подорожі моєї душі. Розповідаючи про цю подорож, я ділюся з людьми своїм досвідом, силами і надією.

 

 

 

"А.А. - 24 години"

 

 

Думка А.А. на цей день:

 

Ось за чим ще я зовсім не нудьгую, з того часу, як покинув пити: за розгадуванням загадок, де я покинув машину і як добрався до дому; за болісними спробами згадати, де я був і що я робив, після того, як відбило пам'ять; за небажанням йти на роботу і страхом перед тим, як там на мене подивляться; за страхом перед прийдешнім днем.

ЧИ ОСТАТОЧНО Я ВПЕВНЕНИЙ, ЩО НЕ НУДЬГУЮ?

 

 

Медитація на цей день

 

Не можна вірити в Бога і жити для себе. Твоє старе "я" зменшується і гине, а на відроджену душу твою лягає відбиток образу Господнього. Поступове усунення егоїзму в процесі зростання любові до Бога і товаришів твоїх, інших людей, - це і є мета життя. Спершу ти лише невловимо несеш в собі Божественне подобу, але поступово схожість зростає, ти все більше і більше стаєш схожий на Бога, і нарешті ті, хто бачить тебе, починають бачити в тобі якусь силу Божої милості, виявлену через життя людини.

 

 

Молитва на цей день 

 

Молюся, щоб розвинути мені в собі цю невловиму подібність Божеству. Молюся, щоб інші змогли побачити в мені дію сили милості Божої.

Що в наших силах?

АА не обіцяє вирішити Ваші життєві проблеми. Але ми можемо показати Вам, як ми вчимося жити без випивки – «тільки сьогодні». Ми тримаємося подалі від першої чарки. Якщо немає першої чарки, не буде і десятої. І коли ми позбулися алкоголю, то побачили, що наше життя стало набагато більш керованим.

Контакти групи АА "ВСЕ ПРОСТО"

Контакти: +380637381093

E-mail: alkko2574@gmail.com